Digjet një shtëpi në Ferizaj - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Ferizaj

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Ferizaj

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Ferizaj.

Rasti e ka raportuar ankuesja femër. Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...