Vjedhin kabllo të rrymës në fabrikës së çimentos - Bota Sot
Vjedhin kabllo të rrymës në fabrikës së çimentos

Kronikë e zezë

Vjedhin kabllo të rrymës në fabrikës së çimentos

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:47
Foto ilustrim

Persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e depos së fabrikës së çimentos në Han të Elezit, dhe nga aty kanë vjedhur një sasi kabllo të rrymës të diametrave të ndryshëm.

Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat