Të shtëna me armë zjarri në Podujevë - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Podujevë

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në Podujevë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se në Podujevë, në mesnatë ka pasur të shtëna me armë zjarri

Persona në një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri në ajër dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, dy  gëzhoja të kalibrit 7.65 mm ndërsa nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...