Gjendet e vdekur njëra prej turisteve që u bllokuan në Kanionin e Holtës - Bota Sot
Gjendet e vdekur njëra prej turisteve që u bllokuan në Kanionin e Holtës

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur njëra prej turisteve që u bllokuan në Kanionin e Holtës

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 19:11
Foto

Humbë jetën turistja.

 Një grup me turistë shqiptarë i nisur nga Gramshi për të eksploruar kanionin e Holtës janë përfshirë nga uji i lumit e për pasojë një vajzë ka humbur jetën.

Ndërkohë mësohet se dy djemtë që kanë qenë me vajzën kanë shpëtuar

Policia dhe zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje për të dhënë ndihmën. /tch

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat