I vihet flaka një ekskavatori - Bota Sot
I vihet flaka një ekskavatori

Kronikë e zezë

I vihet flaka një ekskavatori

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Një person nga Shtërpca ka informuar në Polici se persona të panjohur i kanë vënë zjarrin një ekskavatori i cili është djegur.

Njësiti i hetuesisë dhe krimteknikës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë vërejtur se ishte dëmtuar edhe një ekskavator tjetër. Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...