Vjehrra rrah nusen e djalit - Bota Sot
Vjehrra rrah nusen e djalit

Kronikë e zezë

Vjehrra rrah nusen e djalit

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:06
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se në Lipjan një femër është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.

Sipas Policisë e gjitha ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje në mes të nuses dhe vjehrrës.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...