Shkaku i borxhit, dy familje përleshen mes vete - Bota Sot
Shkaku i borxhit, dy familje përleshen mes vete

Kronikë e zezë

Shkaku i borxhit, dy familje përleshen mes vete

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:07
Ilustrim

Policia në Lipjan raporton se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi janë rrahur mes veti dy familje ku janë përdorur mjete te forta.

Lidhur me rastin janë arrestuar 8 meshkuj të dyshuar, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar një femër dhe një mashkull, ë cilët kanë pranuar tretman mjekësor. 

Me vendim të prokurorit 5 nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat