Shtetases së huaj i vjedhin gjithçka në veturë - Bota Sot
Shtetases së huaj i vjedhin gjithçka në veturë

Kronikë e zezë

Shtetases së huaj i vjedhin gjithçka në veturë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:08
Ilustrim

Një shtetase e huaj, ka raportuar në Polici se persona të panjohur me forcë ia kanë hapur bagazhin e veturës dhe nga aty i kanë vjedhur dy valixhe me rroba, dy telefona dhe dy pasaporta.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë ndërsa ende nuk ka ndonjë të dyshuar për rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat