Grabitje me armë në një pikë karburanti - Bota Sot
Grabitje me armë në një pikë karburanti

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në një pikë karburanti

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:14
Ilustrim

Policia raporton se dy persona nga Prizreni kanë lajmëruar se derisa ishin duke punuar në pikën e karburanteve kanë shkuar dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur arkën me para dhe disa pako me cigare.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat