Gjakovari kanos policët se ia shqiptuan gjobën - Bota Sot
Gjakovari kanos policët se ia shqiptuan gjobën

Kronikë e zezë

Gjakovari kanos policët se ia shqiptuan gjobën

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:39
Ilustrim

Policia në Gjakovë ka arrestuar një person pasi që i njëjti ka kanosur verbalisht dy zyrtarët policorë derisa ishin duke i shqiptuar një tiketë kundërvajtje.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...