Rrah gruan, Policia i gjen armë pa leje në shtëpi - Bota Sot
Rrah gruan, Policia i gjen armë pa leje në shtëpi

Kronikë e zezë

Rrah gruan, Policia i gjen armë pa leje në shtëpi

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:04
Ilustrim

Policia raporton se një i dyshuar nga Juniku është arrestuar për arsye se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar një revole M-57 me dy fishekë dhe një pushkë gjysëmautomatike e kalibrit 7.62mm. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat