Rrihen në autobus - Bota Sot
Rrihen në autobus

Kronikë e zezë

Rrihen në autobus

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:09
Ilustrim

Policia e Gjilanit ka raportuar se ka arrestuar një të dyshuar për arsye se e ka sulmuar fizikisht një person tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore.

Incidenti kishte ndodhur kur i dyshuari dhe viktima ishin duke udhëtuar në një autobus. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...