Dy të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë - Bota Sot
Dy të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Dy të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 16:15
Ilustrim

Dy këmbësor janë lënduar sot si pasojë e një aksidenti ku ka qenë e përfshirë edhe një veturë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Flora Ahmeti zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.

Ajo tha se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësorë dhe se me rastin po merret njësiti i trafikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat