Podujevë: Gjuan me armë në dasmë, arrestohet - Bota Sot
Podujevë: Gjuan me armë në dasmë, arrestohet

Kronikë e zezë

Podujevë: Gjuan me armë në dasmë, arrestohet

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dje një person dhe të njejtit i ka konfiskuar një pistoletë me katër copë fishekë.

Përmes raportit 24-orësh policia ka bërë të ditur se i njejti u kap duke gjuajtur me armë në një aheng familjar.

I njejti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se pas disa të shtënave gjatë një ahengu familjar, nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar është konfiskuar një pistoletë me katër copë fishekë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat