E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet - Bota Sot
E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet

Kronikë e zezë

E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:33
Ilustrim

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka kërcënuar me vrasje dhe duke sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...