Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut - Bota Sot
Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Kronikë e zezë

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Një mashkull nga Prishtina ka raportuar se nëpërmjet rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari është duke pranuar mesazhe kërcënuese.

 I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat