Gjendet një mjet shpërthyes në Pejë - Bota Sot
Gjendet një mjet shpërthyes në Pejë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet shpërthyes në Pejë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 11:01
Ilustrim

Policia njofton se një person ka raportuar se derisa ishte dyuke rrënuar shtëpinë me një ekskavator ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti përkatës policor ka siguruar vendin e ngjarjes derisa njësiti për deminim i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt dhe pa incidente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat