Aksident i rëndë në Stanofc - Bota Sot
Aksident i rëndë në Stanofc

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Stanofc

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:36
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, në Stanofc.

 Sipas fotos të aksidentit ku sipas tyre ishte tejet i rëndë dhe ka përfunduar me persona të lënduar.

Në vendin e aksidentit kanë dalë menjëherë njësitet përkatëse të policisë të cilat po merren me aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...