Theret me thikë 50 vjeçari në Korçë, autori në kërkim - Bota Sot
Theret me thikë 50 vjeçari në Korçë, autori në kërkim

Kronikë e zezë

Theret me thikë 50 vjeçari në Korçë, autori në kërkim

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 20:41
Ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një konflikti në fshatin Qafëzez, në Korçë.

Referuar informacionit paraprak të policisë “në ambjentet e një lokali, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi F.M, banues në Bekovë, dyshohet të ketë goditur me mjet të mprehtë shtetasin F.Ç, 50 vjeç, banues në Qafëzez”.

I plagosuri ndodhet në Spitalin e Korçës, nën kujdesin intensiv të  mjekëve.

Shërbimet e Policisë, janë duke krehur zonën dhe po punojnë për kapjen e shtetasit F.M dhe sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat