Sulmohet me shishe Molotovi një lokal në Prishtinë - Bota Sot
Sulmohet me shishe Molotovi një lokal në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet me shishe Molotovi një lokal në Prishtinë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 14:38
Ilustrim

Policia raporton se një person nga Prishtina ka raportuar se një person i panjohur ka gjuajtur një shishe molotovi në një lokal dhe është larguar në drejtim të panjohur, ku dhe është përhapur zjarri.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...