Përleshje në Lipjan, arrestohen edhe dy persona - Bota Sot
Përleshje në Lipjan, arrestohen edhe dy persona

Kronikë e zezë

Përleshje në Lipjan, arrestohen edhe dy persona

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 14:52
Ilustrim

Policia në Lipjan ka arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit së bashku edhe me dy të dyshuar tjerë janë përfshirë në rrahje për motive të panjohura duke sulmuar dy viktima

Si pasojë, lëndime kanë pësuar dy viktimat të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut kujdestar lëndimet janë të rënda. Me vendim të prokurorit, dy të arrestuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...