Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Elbasan, një person humb jetën - Bota Sot
Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Elbasan, një person humb jetën

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Elbasan, një person humb jetën

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 09:05
Ilustrim

Një tjetër aksident me pasoja fatale ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Policia thotë “se në afërsi të një qendre tregtare mjeti me drejtues shtetasin B. M.,31 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë vetë drejtuesi i mjetit”.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...