Sulmojnë policët, arrestohen dy persona - Bota Sot
Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 14:29
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi të njëjti në gjendje të dehur i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë derisa ishin në detyrë zyrtare.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Kurse, në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një revole me gjashtë fishek, për të cilën është hapur rast i veçantë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...