Heroinë e marihuanë në shtëpi, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Heroinë e marihuanë në shtëpi, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Heroinë e marihuanë në shtëpi, arrestohet i dyshuari

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Han të Elezit, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar 422.9 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, 0.15 gramë heroinë dhe një telefon celular.

I dyshuari me vendim të prokurorin është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...