Sulmohet tekniku medicional në Dragash - Bota Sot
Sulmohet tekniku medicional në Dragash

Kronikë e zezë

Sulmohet tekniku medicional në Dragash

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 17:33
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Dragash, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht teknikun medicional dhe shoferin e qendrës.

I dyshuari ishte në gjendje të dehur. Viktimat nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...