Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 13:44
Ilustrim

Një vajzë është larguar nga shtëpia në Fushë Kosovë dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Rastin e ka raportuar në Polici nënë e vajës e cila ka thënë se ajo ka dal nga shtëpia që nga 17 korriku. Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...