Vjedhin para në xhami - Bota Sot
Vjedhin para në xhami

Kronikë e zezë

Vjedhin para në xhami

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 14:22
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë thyer derën e një xhamie në Shtime, dhe prej aty janë vjedhur një çantë me rreth 50 euro dhe incizuesi i kamerave të sigurisë.

Rasti në hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat