Rahovec: Rrahen mes vete, arrestohen dy persona - Bota Sot
Rahovec: Rrahen mes vete, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Rahovec: Rrahen mes vete, arrestohen dy persona

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:58
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Rahovec pasi janë rrahur mes vete. Ngjarja ka ndodhur të dielën.

Bëhet e ditur se njëri nga ta është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar. Rasti është duke u hetuar” thuhet në njoftimin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat