Katër të lënduar pas një aksidenti në Skenderaj - Bota Sot
Katër të lënduar pas një aksidenti në Skenderaj

Kronikë e zezë

Katër të lënduar pas një aksidenti në Skenderaj

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 10:53
Ilustrim

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Skenderaj.

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Skenderaj, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Përveç dëmeve materiale. Bëhet e ditur se dy persona kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në Spitalin në Mitrovicë për tretman mjekësor.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat