Vjedhin para, stoli ari dhe një pistoletë - Bota Sot
Vjedhin para, stoli ari dhe një pistoletë

Kronikë e zezë

Vjedhin para, stoli ari dhe një pistoletë

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 10:55
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë depërtuar në brendinë e një shtëpie në Klinë dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një sasi stoli ari dhe argjendi në para të gatshme, si dhe një pistoletë për të cilën ankuesi posedonte leje.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...