Aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen tre persona - Bota Sot
Aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen tre persona

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 17:02
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën “Ibrahim Rugova”. Si pasojë e aksidentit tre persona kanë mbetur të lënduar.

Rastin për Express e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha.

“Është raportuar për një aksident trafiku, në kilometrin e 56’të afër Malishevës diku, janë të përfshira tri automjete dhe një rimorkio. Janë raportuar të lënduar tre persona. Njësiti për menaxhim dhe kontroll të autostradave është në vendin e ngjarjes duke i kry procedurat e tjera si dhe për të kuptuar shkaqet e këtij aksidenti”, ka thënë Hoxha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat