Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Gjakovë - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Gjakovë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Gjakovë

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 12:19
Ilustrim

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një pompë të derivateve mbrëmë pas orës 21:00 në fshatin Fshaj të Gjakovës.

Dy persona të dyshuar dhe nën kërcenim e armëve e kanë rrahur punëtorin dhe kanë arritur që të marrin rreth 435 euro dhe më pas janë larguar prej vendit të ngjarjes.

Viktimës i është dhënë ndihma mjekësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat