Vjen në shtëpi i dehur, pejani kërcënon dhe sulmon familjarët - Bota Sot
Vjen në shtëpi i dehur, pejani kërcënon dhe sulmon familjarët

Kronikë e zezë

Vjen në shtëpi i dehur, pejani kërcënon dhe sulmon familjarët

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 10:52
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka kërcënuar dhe sulmuar verbalisht viktimat në familje.

Gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi e vogël substancës e dysuar narkotike e llojit marihuanë. 

 Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbjatje.

Rasti është duke u hetuar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...