Aksident trafiku në Lipjan, vetura godet tre këmbësorë - Bota Sot
Aksident trafiku në Lipjan, vetura godet tre këmbësorë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lipjan, vetura godet tre këmbësorë

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 15:37
Ilustrim

Sot në Lipjan ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin kanë qenë të përfshirë një veturë dhe tre këmbësorë

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti,  e cila ka bërë të ditur se ngasësja e veturës është shoqëruar për në stacion.

“Sot rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në Lipjan. Në këtë aksident ka qenë e përfshirë një veturë dhe tre këmbësorë. Personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që në stacion policor është shoqëruar ngasësja e veturës”, ka thënë Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...