Pamje pasi vetura përplas tre këmbësorë në Lipjan - Bota Sot
Pamje pasi vetura përplas tre këmbësorë në Lipjan

Kronikë e zezë

Pamje pasi vetura përplas tre këmbësorë në Lipjan

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 15:45
Pamje nga video

Sot në Lipjan ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin kanë qenë të përfshirë një veturë dhe tre këmbësorë.

Si pasojë e aksidentit këmbësorët kanë mbetur të lënduar

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti,  e cila ka bërë të ditur se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Ahmeti ka theksuar se ngasësja e veturës është shoqëruar në stacion policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...