Godet tre këmbësorë, arrestohet një shofere në Lipjan - Bota Sot
Godet tre këmbësorë, arrestohet një shofere në Lipjan

Kronikë e zezë

Godet tre këmbësorë, arrestohet një shofere në Lipjan

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 11:25
Foto

Një femër është arrestuar dje në Lipjan, e cila derisa ka qenë duke drejtuar veturën kishte shkaktuar aksident trafiku ku i kishte goditur tre këmbësorë dy femra dhe një mashkull, të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të Policisë, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...