Rrihen mes veti, arrestohen - Bota Sot
Rrihen mes veti, arrestohen

Kronikë e zezë

Rrihen mes veti, arrestohen

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 11:18
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë një shqiptar me shtetësi austriake, i cili pas një mosmarrëveshjeje me një person tjetër ishin rrahur mes veti dhe shkaktuar lëndime trupore njëri tjetrit.

Dy të dyshuarit si pasojë e lëndimeve kanë marrë tretman mjekësor. Pas intervistimit, i dyshuari i arrestuar me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat