E pazakontë: Gruaja rrah burrin për Bajram në Pejë - Bota Sot
E pazakontë: Gruaja rrah burrin për Bajram në Pejë

Kronikë e zezë

E pazakontë: Gruaja rrah burrin për Bajram në Pejë

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 15:57
Ilustrim

Sot rreth orës 12:00 në Pejë, një sinjalizues ka hasur në një ngjarje të pazakontë, përkatësisht te rreth-rrotullimi afër ish-Kombinatit të Drurit, raporton Sinjali.

Një veturë e tipit ‘Mercedes Benz A class’, ishte ndalur nga Policia për shkak se gruaja kishte sulmuar burrin e saj. Sinjalizuesi kishte vërejtur se burri ishte i përgjakur dhe i njëjti ishte marre nga Policia për t’u dërguar për trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat