Sulmohet fizikisht një femër në Prishtinë - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një femër në Prishtinë

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 10:44
Foto ilustrim

Vazhdon dhuna ndaj gjinisë femërore. Policia njofton se një femër është sulmuar fizikisht në Prishtinë nga një mashkull.

Ajo është detyruar të kërkojë trajtim mjekësor.

Sulmuesi është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...