Vetaksidenohet serbi në Leposaviq, vetura përfundon në një kanal - Bota Sot
Vetaksidenohet serbi në Leposaviq, vetura përfundon në një kanal

Kronikë e zezë

Vetaksidenohet serbi në Leposaviq, vetura përfundon në një kanal

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Mbrëmë në Leposaviq ka ndodhur një vetaksident, ku për pasojë vetura ka përfunduar në një kanal.

Mbrëmë në ora 22:50 në Leposavit ka ndodhur një vetaksident, ku i përfshirë ka qenë një automjet me targa të Serbisë dhe me drejtues mashkull serb, shtetas i Serbisë.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, dyshohet se deri te vetaksidenti ka ardhur si pasojë e humbjes së kontrollit mbi automjetin e tij.

Siç njofton policia, pas humbjes së kontrollit të shoferit, vetura ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një kanal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...