Aksident me fatalitet, vdes këmbësori - Bota Sot
Aksident me fatalitet, vdes këmbësori

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet, vdes këmbësori

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 00:00
Foto ilustrim

Një këmbësor ka vdekur sonte pasi është goditur nga një veturë në fshatin Tërstenik të Drenasit.

Sipas burimeve, viktima kishte rreth 50-vjeç dhe ishte  goditur nga vetura derisa po truponte rrugën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...