Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit - Bota Sot
Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Kronikë e zezë

Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:59
Aksidenti në Rahovec

Ka ndërruar jetë në QKUK edhe personi i katërt si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku që ndodhi me datën 26 të muajit të kaluar në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Personi i katërt i vdekur në këtë aksident është Samir Lama, 31-vjeçar. Në këtë aksident kishte humbur jetën edhe babai 31-vjeçarit, Hilmi Lama.

Ditën e aksidentit kishin vdekur dy persona dhe katër të tjerë kishin mbetur të lënduar.

Mospërshtatja e shpejtësisë dhe tejkalimi në mënyrë të pasigurt dyshohet të ketë sjellë te aksidenti mes dy veturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...