Tmerruese: Dhunohet një femër në ditën e Bajramit në Klinë - Bota Sot
Tmerruese: Dhunohet një femër në ditën e Bajramit në Klinë

Kronikë e zezë

Tmerruese: Dhunohet një femër në ditën e Bajramit në Klinë

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 13:22
Foto ilustrim

Një femër është dhunuar në Klinë.

Rasti është raportuar në Polici nga një mashkull i cili nuk ndërlidhet me rastin.

Sipas tij, viktima nën kërcënimin dhe pa dëshirën e saj ka kryer marrëdhnëie seksuale me të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Detaje të tjera lidhur me rastin nuk dihen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...