Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 18:30
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut. Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka përuar lëndime trupore.

Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 15:10 policia është informuar për një aksident në fshatin Dobrushë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një kamion. Një person ka pësuar lëndime të lehta trupore”, ka thënë Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat