Babai rrah të bijën në Gjakovë - Bota Sot
Babai rrah të bijën në Gjakovë

Kronikë e zezë

Babai rrah të bijën në Gjakovë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 13:13
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar ne procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...