Poston fotografitë e ish të dashurës, arrestohet - Bota Sot
Poston fotografitë e ish të dashurës, arrestohet

Kronikë e zezë

Poston fotografitë e ish të dashurës, arrestohet

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 10:34
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që i njëjti në shenjë revolte për ndarje, përmes rrjeteve sociale kishte postuar disa foto të dashurës së tij.

Në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gas dhe katër copë fishek.

Pas intervistës me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...