Policia ka shqiptuar 1354 tiketa të trafikut në 24 orët e fundit

Kronikë e zezë

Policia ka shqiptuar 1354 tiketa të trafikut në 24 orët e fundit

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka shqiptuar 1354 gjoba të trafikut në 24 orët e fundit.

Gjobat janë për shkak të thyerjes së rregullave të komunikacionit si dhe rrezikimit të pjesëmarrësve të tjerë në trafik.

Ndërkohë vetëm në 24 orët e fundit ka pasur 29 aksidente me të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat