Në një rrahje në Lipjan pësojnë edhe dy dëshmitare të rastit - Bota Sot
Në një rrahje në Lipjan pësojnë edhe dy dëshmitare të rastit

Kronikë e zezë

Në një rrahje në Lipjan pësojnë edhe dy dëshmitare të rastit

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar pasditen e djeshme në Lipjan, pasi të njëjtit kishin mosmarrëveshje mes vete dhe ka ardhur deri te rrahja.

Gjatë rrahjes lëndime trupore kanë pësuar dy të dyshuarit dhe dy dëshmitare femra të cilët posedojnë raport mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat