Femrës i gjendet arma pa leje në Pejë - Bota Sot
Femrës i gjendet arma pa leje në Pejë

Kronikë e zezë

Femrës i gjendet arma pa leje në Pejë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 10:50
Foto ilustrim

Policia në rajonin e Pejës ka raportuar se sot në orët e hershme të mëngjesit në rrugën Zahir Pajaziti, gjatë një kontrolli në automjetin e një femre është gjetur një armë pa leje.

“Është raportuar se gjatë kontrollit në automjetin e të dyshuarës femër K/Shqiptare është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me pesë copë fishekë”, thuhet në raportin e Policisë nga rajoni i Pejës.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...