Publikojnë video duke shtënë me armë, arrestohen - Bota Sot
Publikojnë video duke shtënë me armë, arrestohen

Kronikë e zezë

Publikojnë video duke shtënë me armë, arrestohen

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:07
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Gjakovë, pasi që të njëjti kishin publikuar në rrjet social një video duke shtënë në ajër me pistoletë me gaz.

Policia ka konfiskuar pistoletën me 24 fishekë të kalibrit 9 mm. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...